TANITIM • REKLAM • DANIŞMANLIK

ALİ FUAT MERGAN

FOTOĞRAF SANATÇISI

BEN FİKİR USTASI

FİKİR TAKIMI

CEMİLE US

AJANS YÖNETİCİSİ

KÜBRA KURTULUŞ

AJANS KOORDİNATÖRÜ

Arkadaşlarım kısaca fikus der. Ben aslında elinizin uzandığı, kulağınızın işittiği her yerdeyim. Siz fark etmiyor olabilirsiniz fakat bir işe başlayacağınız zaman aslında beni çağırıyorsunuz.Ben beyninizin içinde usulca dolaşıp ne istediğinizi anlıyor ve yapıyorum.

Acıkmam, susamam, uyumam, yorulmam. O yüzden işinizi bana teslim edince “aman efendim bu iş yetişir mi, yapabilir misin?” diye düşünmenize gerek yok. Ben sizi sizden fazla düşündüğüm için medya sektörünü seçtim zaten.

Elbette herkes gibi benim de prensiplerim var. Tutarsız, paragöz, iş yapmaktan başka bir şey düşünmeyen, duyguları değil rakamları önemseyen,  kendini sevmekle narsizmi karıştıran,  emirler yağdıran ve para balyalarının üzerinde durarak kendini güçlü zanneden insanlardan haz almam. 

Hayatımın temelidir, şeffaflık, dürüstlük ve sonrasında gelen başarı… Arı gibi çalışır, karınca gibi biriktirir ve bazen de sadık bir köpek gibi işime sarılırım. Sanmayın tecrübem yok… Ben hayatımı bu sektöre adadım… Yolumuz uzun… 

Benim işim dünyanın en ciddi işini bile yapsa yüzünden gülümsemesi eksik olmayan insanlarla ☺

Medya sektöründe siz iş ortaklarımızı tedirgin eden “Reklam” kelimesi aslında çoğunlukla işletme sahiplerinin belli ki korkulu rüyası. Çünkü reklam deyince akıllara hemen ‘’siz bize para verin, biz sizi tanıtalım’’ cümlesi canlanıyor. Hayır, efendim olur mu öyle şey… Reklam, lüks değil zorunluluktur. 

Bu yüzden ben geldim hani klişe bir laf vardır ‘’yeni kan getirdim’’ o misal benimki de. Siz ofisinizde kendi işlerinizle ilgilenirken ben de kendi ofisimde sizin için kendi işimi yapacağım.

Heyecan dolu bir ajans olarak mutfağa girdik. Taze pişmiş enerjimiz, piyasada demlenmiş tecrübemiz, tadına doyulmaz cin gibi fikirlerimiz, yaratıcılığımızla birleşti.Şuana kadar biz de sizler gibi müşteri tarafında yer alırken işlerin kusursuz ve zamanında teslim edilebilmesi için işin mutfağında yer almaya karar verdik. Her müşterimiz iş ortağımız, aldığımız her iş, bir proje bizim için…